piątek, 9 października 2009

wpadłam jak śliwka w kompot:)

dzisiaj tak jesiennie i śliwkowo:)dziewczyny,które u mnie zamawiają biżuterię ,ostatnio wiecznie pytają o fiolety,śliwki i cały czas miałam wrażenie ,że to jednak temat z tamtej jesieni i zimy,ale nie...sami zobaczcie nowe trendy w modzie jesień 2009/2010:)


 
 


  
tak więc moje śliwkowe propozycje niżej:)ametyst zaplątany
 
szkło weneckie i mała perełka
 
szkło weneckie
 
agat trawiony w trzech odsłonach
 
 
szklane krople
 
ametyst
 
ametyst z turkusem i jaspisem
 
ametyst,chryzokola i jaspis
 
szklane korale
 
marmur i masa perłowa
 
 
ametyst naszyjnik
 
onyks i szklane kule
 
 
szklane kule
 
 
 
ametyst
 
i na koniec rodzynek zawieszka do telefonu z marmuru
 

dostałam dziś wyróżnienie od Rybeczki:))) kochanej...dziękuję


3 komentarze:

 1. Piękności:-)Szkoda,że tak zwlekam z przekłuciem uszu.Ech...Masz naprawdę talent.Gratulacje:-) Jeśli chodzi o fiolety, purpurowe motywy zazwyczaj powracają jesienią ,choć rzeczywiście ożywienie pojawiło się w poprzednim sezonie a teraz trwa nadal:-)Zauważyłam,że w tym roku modne jest zestawienie owego fioletu z żółtym:-)Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyrożnienia!!! A fioleciki urocze...podobaja mi się choć rzadko nosze takie kolorki...Wspaniała bizuteria :)
  Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej Aga! Bardzo fajna biżu, na szczęście trochę inna niż moja i siostry mej;-) Zapraszamy na www.myszatworzy.blogspot.com i www.szufladaroznosci.blogspot.com! Kiedyś już byłam na Twoim blogu, nie myslała po prostu, że Ty to... Ty;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa:)

Filmiki poklatkowe 😊

Hej,wykonałam trzy filmiki poklatkowe.To jest świetny pomysł,gdy jesteście np.nad morzem i chcecie zrobić filmik,na którym widać pr...